Green Leaf SG200PK1 Standard Dry Pressure Gauge, 2 in Dial, 200 psi
Category Sprayers
Item Code: 3568045
Category Sprayers
Manufacturer GREEN LEAF
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.17lb
Height
3.5in
Width
6in
Length
8.25in
Brand
Green Leaf
Category
AG SPRAYERS & FLUID SUPPLIES
Dial Size
2 in
Measuring Range
200 PSI
Call for price
Starting from
/
Pick this item up from: 1763 East Butler Avenue, Flagstaff
Item Code: 3568045
Manufacturer GREEN LEAF
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.17lb
Height
3.5in
Width
6in
Length
8.25in
Brand
Green Leaf
Category
AG SPRAYERS & FLUID SUPPLIES
Dial Size
2 in
Measuring Range
200 PSI