Green Leaf SG400PK1 Standard Dry Pressure Gauge, 2 in Dial, 400 psi
Category Sprayers
Item Code: 3568052
Category Sprayers
Manufacturer GREEN LEAF
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.15lb
Height
6in
Width
6in
Length
6in
Brand
Green Leaf
Category
AG SPRAYERS & FLUID SUPPLIES
Dial Size
2 in
Measuring Range
400 psi
Call for price
Starting from
/
Pick this item up from: 1763 East Butler Avenue, Flagstaff
Item Code: 3568052
Manufacturer GREEN LEAF
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.15lb
Height
6in
Width
6in
Length
6in
Brand
Green Leaf
Category
AG SPRAYERS & FLUID SUPPLIES
Dial Size
2 in
Measuring Range
400 psi